Webinaria

Wiedza merytoryczna i praktyczna jest podstawą metodologii Lean Six Sigma. Istotne znaczenie ma również doświadczenie nabyte podczas wdrożenia programu na poszczególnych etapach. Problemem jednak jest często czas i koszt - nie mamy czasu ani budżetu, który możemy poświęcić na wyjazd szkoleniowy. Często nie ma równiez możliwości zorganizowania warsztatu na terenie firmy. Wówczas z pomocą przychodzi Webinarium, na którym można poznać problemy innych i wymienić doświadczenia oraz rozwiązać swoje obecne i przyszłe problemy.

Organizowane webinaria pozwalają zaoszczędzić na czasie i kosztach. Komunuikacja prowadzoną z wykorzystaniem najnowszego rozwiązania do distance learningu pozwala zrealizować każde szkolenie i warsztat z pełną interakcją z trenerem i pozostałymi uczestnikami. Pozwala obserwować przekazywane treści, a jednocześnie wykonywać notatki i komunikować się z pozostałymi uczestnikami. Bogate materiały są symultanicznie prezentowane podczas wykładu a elektroniczne materiały dodatkowe stanowią dużą wartość dodaną.

Firma Lean Six Sigma Solutions zaprasza na dedykowane webinaria w Polsce i za granicą. Od dzisiaj można mieć dostęp do najnowszej wiedzy bez ruszania się z biura.

Zapytaj o ofertę